W Baby Ocean odpowiedzialna jest za Partial Immersion Program z języka włoskiego.

Jest absolwentką wydziału Filologii Włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów w Instytucie Lingwistyki Stosowanej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Organizowała wiele kursów i warsztatów językowych. Posiada wykształcenie kierunkowe w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3. Oprócz języka ukochała sobie kulturę Włoch, literaturę i kuchnię włoską. W nauczaniu kieruje się ideą wczesnej immersji językowej, która pozwala na najbardziej naturalny kontakt dziecka z językiem obcym.

MAŁGORZATA SZAPIEL
zia Margherita

Dyrektor placówki

W Baby Ocean odpowiedzialna jest za Partial Immersion Program z języka angielskiego.

Jest posiadaczką… Cambridge Certificate of Proficiency in English. Absolwentka marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ukończyła kursy nauczania języka angielskiego dla najmłodszych. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych dla dzieci do lat 3. Zajmowała się także organizacją obozów językowych. Posiada wykształcenie kierunkowe w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3. Miłośniczka języka, ludzi i krajobrazów Wielkiej Brytanii. W pracy z najmłodszymi dziećmi jest zwolenniczką zanurzenia podopiecznych w języku od pierwszych lat życia.

IZABELA MICHALSKA
aunt Lucy

Mówi o sobie:

Dziecko to największy skarb każdego rodzica. Wiem o tym doskonale, bo sama mam ich troje :-). Dlatego w pracy z małymi dziećmi daję z siebie wszystko, aby rozłąka z rodzicami nie była przykrym przeżyciem. Bardzo lubię rozwijające zabawy ruchowe, czytanie bajek, śpiewanie piosenek, kolorowanie i prace manualne oraz odgrywanie różnych ról w zabawie w teatrzyki. Ukończyłam kursy: opiekuna dzieci do lat 3, psychologii dziecka, kurs rozwoju inteligencji dziecka poprzez zabawę oraz kurs pierwszej pomocy niemowlętom i małym dzieciom.

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA